Poletna muzejska noč/PMN - 18. junij 2016

Odprtji dveh razstav, v Murski Soboti in Gornji Radgoni, brezplačna delavnica za družine in prosti vstop v Pomurski muzej, na razstavo v beltinskem gradu in v Muzej büjraštva v Ižakovcih ter v Špital v Gornji Radgoni.

STENSKI PRTI, dediščina mojih mame in babice

Odprtje razstave stenskih prtov, predstavitev njihove uporabe in motivike z napisi, ob 18. uri. Avtorica Jelka Pšajd. Razstava bo na ogled do 28. avgusta 2016.

Ob 19. uri vabljeni na brezplačno delavnico za družine.

Prosti vstop v Pomurski muzej Murska Sobota med 18. in 24. uro, na ogled tudi stalna razstava in razstava Prišo je glás - Prekmurci v vojni 1914-1918.

Med 18. in 22. uro prosti vstop na razstavi Zgodovina zdravstva v Pomurju v gradu Beltinci in Büjraštvo na reki Muri na Otoku ljubezni v Ižakovcih.

Zbiralci: Leopold Methans

Odprtje razstave lesenih stenskih okvirjev iz zbirke Leopolda Methansa, v Špitalu, Gornja Radgona, ob 21. uri.

Prosti vstop v Špital med 18. in 23. uro, na ogled tudi stalna razstava Radgonski mostovi.

Ob 20. uri nastop PZ Štefana Kovača Murska Sobota.

Spletna stran PMN

Utrinki s PMN