Advent na gradu Tabor 2018 - projekt 321 go

Vabljeni na grad Tabor v Neuhaus am Klausenbach, Avstrija, kjer bo v soboto 15. decembra 2018, muzejska skupina Rožice predstavila izdelavo cvetja iz krep papirja.

ADVENT NA GRADU TABOR 2018, vsakič med 14.00 in 20.00 uro

Program po dnevih:

Sobota, 15. dec. ´18

14. do 17. ure            Ustvarjalnica za otroke

14. do 17. ure            Delavnica izdelovanja rož in okrasja iz krep papirja

(muzejska skupina Rožice bo prikazala izdelavo

cvetja in priložnostne praznične dekoracije)

17. do 19. ure            Dobrodelni koncert gospel zbora iz Gradca (cena

vstopnic v predprodaji 15 €, na dan koncerta 18 €)

Nedelja, 16. dec. ´18

14. do 17. ure            Ustvarjalnica za otroke

16.00                          Pihalna glasba

18.00                          Zaključni koncert s solisti in instrumentalisti ter literarni

večer. Sodelujejo: jOPERA otroški in mladinski zbor

Mario Schulter (trobenta), Clara Brunner (prečna flavta),

Birgitta Wetzl & Renate Pitscheider (petje), idr.

Toplo vabljeni, da doživite čarobni advent v družbi vseh treh projektnih partnerjev (Pomurski muzej Murska Sobota, JZ Krajinski park Goričko in jOPERA Jennersdorf) na gradu Tabor.